Euro 2024: Στιγμές… παραφροσύνης σε πάμπ μετά την ισοφάριση της Αγγλίας – Το βίντεο που έγινε viral

Με την ψυχή στο στόμα προκρίθηκε στα προημιτελικά του Euro 2024 η Αγγλία. Χρειάστηκε να φτάσει το πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων και να «βγει» η έμπνευση του Τζουντ Μπέλιγχαμ, ο οποίος σκόραρε με ψαλιδάκι και έστειλε το ματς στην παράταση, δίνοντας την ευκαιρία στα «λιοντάρια» να αποφύγουν ακόμη ένα… κάζο.

Το υπέροχο γκολ του νεαρού μεσοεπιθετικού της Ρεάλ (βάζει υποψηφιότητα για τα καλύτερα της διοργάνωσης) πανηγυρίστηκε δεόντως στις εξέδρες αλλά και πίσω στην Αγγλία. Χαρακτηριστικές οι σκηνές που εκτυλίχθηκαν σε παμπ.

Την ώρα που ο Μπέλιγχαμ έστελνε τη μπάλα στα δίχτυα, οι Άγγλοι θαμώνες… τρελάθηκαν. Κάποιοι δεν δίστασαν να ανεβούν ακόμα και στο τραπέζι του μπιλιάρδου.

Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, δείτε το βίντεο που έγινε viral.

Διαβάστε σχετικά:

Euro 2024: Ισπανική παράσταση, οι Ιβηρες σκόρπισαν 4-1 την Γεωργία και πέρασαν στους «8» (Videos)

Κέβιν Πόρτερ: Από τον ΠΑΟΚ ξανά στο NBA – Ποια η νέα του ομάδα

Μπάσκετ: Ξανά στα ερυθρόλευκα ο Ντόρσεϊ